מידע

​אנחנו מתנגדי החלב, יו! אנחנו מתנגדי החלב

.מתנגדי החלב, הוא הרכב היפ-הופ שהוקם ע"י עמית הופר ואור שמיר
עמית בן 32 ואור בן 42. הם חברים טובים מאוד שגרים בירושלים. אור עושה את המוזיקה ושותף בכתיבת המילים. הוא גם מנגן כשצריך ועושה קולות רקע, הפקה, מיקס, סימפולים ועוד. עמית גם כותב מילים, ושר את הראפ. עמית התחיל ללמוד פסנתר לאחרונה. ההרכב עצמו התחיל בסוף שנת 2012, והקליט דיסק זמני בשם "לא בוכים על חלב" באולפן הפרטי של אור. האלבום נגנז מסיבות אישיות. אחר כך ב-2013 ההרכב הוציא את הדיסק "האלבום הלבן" שהיה טוב מקודמו, והיה זמן רב באינטרנט, כמו כן ב-2013 ו-2014 יצאו עוד 2 דיסקים: "הישר מבית הכרם" ו-"לקטוז", שגם הם היו ביוטיוב, אך שלושת הדיסקים האלה הורדו מהרשת בשנת 2015, כשיצא אלבום המיטב עד אז, שהוקלט מחדש באיכות טובה יותר. אלבום זה נקרא "שדרות הרצל", שכמו העטיפה המושקעת, הוא מחווה לאלבום המופת "אבי רוד" של הביטלס.... ההרכב הוא על טהרת הצחוקים, עם מסר חשוב: "לא לצרוך מוצרי חלב בכלל".... עמית מתחבט בסוגיה זו לכל אורך הדיסק החדש "שדרות הרצל" (או שלא) ומזמין את המאזין להשתתף איתו בהרהוריו
 
עדכון (2015) - אור ועמית החליטו לצרף את רתם פלטי להרכב, שמשמש כסולן נוסף + נגן יוקללה ושותף בכתיבת והלחנת המילים.
הדיסק הבא של ההרכב החדש, מיועד להיות (עפ"י אור): "יותר אקספרימנטלי, פחות מיינסטרים, שובר מוסכמות, מופרע, שירים יותר קצרים, אף שיר לא יעבור את 2 הדקות"). בפועל יצא שמערכון אחד מהאלבום חרג מהאורך הזה, אבל סה"כ עמדנו בהבטחה. האלבום יוצא בנובמבר 2015. האלבום נקרא "קצת קשה, אז מוותרים".
גם הוא עתיד להיות ביוטיוב ולהורדה חינם בעמוד הבנדקאמפ שלנו.

עדכון 2021:  מאז 2015 הוצאנו עוד הרבה דיסקים, נכנסנו לספוטיפיי, חזרנו לעבוד רק שנינו - עמית ואור, ואולי יום אחד נשקיע בעמוד הנוכחי. חפשו אותנו בספוטיפיי, אפל, דיזר, יוטיוב, טיקטוק, מיקרוגל, פינצטה, קליפות בננה ואגוזים.

מקווים שתהנו, אנחנו מתנגדי החלב, יו
(אנחנו לא באמת מתנגדים לחלב! הכל בצחוק)